Kobieta samotna

Statystyka wskazuje na to, że więcej jest samotnych kobiet niż mężczyzn. Dlatego w stacjonarnych biurach matrymonialnych znajdziemy większy procent kobiet niż mężczyzn. Jednak na portalach internetowych ta różnica prawie zanika. Kobieta samotna ma więc większe szanse i lepszy wybór partnera niż w zwykłym biurze. Czym jest samotność i dlaczego jest ona tak uciążliwa dla większości z nas? Przecież samotność ma również wiele dobrych stron. To w samotności powstają piękne wiersze, samotność można wykorzystać do wsłuchania się w swoje wnętrze. Samotność sprzyja też życiu duchowemu według reguły zakonów milczących np. kartuzów. Jednakże niewiele jednostek odczuwa komfort w stanie odosobnienia.

Międzynarodowy charakter naszych stron

Ta prosta prawda psychologiczna sprawiła, że w internecie pojawiło się tak wiele portali randkowo-matrymonialnych. Innym po temu powodem jest po prostu jakość naszego życia. O ile łatwiej nawiązać kontakt w domu po długim dniu pracy kiedy na wyjście brak już energii. Współczesny nam świat uległ niewątpliwie ogromnym przemianom. Internet bowiem doprowadził do tego, że za pomocą kilku kliknięć możemy znaleść się w odległym kraju i zupełnie za darmo czatować z nowo poznaną osobą. Nasze strony internetowe mają istotnie charakter międzynarodowy.

Możecie na nich znaleść, drogie samotne kobiety przyjaciela, który czuje się równie samotnie lub nawet bardziej samotnie i jest wyobcowany na obczyźnie. Znajdziesz u nas osoby z dalekiej Australii, z USA, z Wielkiej Brytanii. Dlaczego warto o tym wiedzieć? Twoje zmagania z samotnością mogą być spowodowane złym obrazem samej siebie. Kobiety samotne to najczęściej te z nich, którym szef daje niedwuznacznie do zrozumienia, że są zerem a ich praca nie dorównuje pracy mężczyzny. Dlatego znajomość zawarta z kimś komu poszczęściło się zdobyć dobrą pracę za granicą i który chciałby dzielić swój dobrobyt z bliską mu osobą będzie bardzo cenna.

Zachęcamy do poświęcenia dosłownie 10-ciu minut na rejestrację i wypełnienie formularza kryteriów. Zaraz potem i całkowicie bez opłat będzie Pani mogła zacząć swoje poszukiwania. Proszę pamiętać aby ustawić kryteria wyszukiwania według naszego filtra cech, zainteresowań, wieku itd. Przekonacie się drogie panie, że znajomości nawiązane na naszym portalu sprawią, że wasza samotność się skończy.


Leave a Reply