Kobiety samotne

Samotne kobiety to te, które zostały ciężko zranione w relacjach z innymi, doświadczyły odrzucenia i z tego powodu boją się kontaktów z innymi. Widzimy nieraz w zachowaniu takich osób celowe działanie odizolowywania się od otoczenia, budowania murów wokół siebie. Jeśli droga Pani należysz do tych osób a jednak czytasz ten artykuł świadczy to o Twojej potrzebie nawiązania kontaktu z drugą osobą o tym, że zaczęłaś odczuwać swoją samotność być może nawet dotkliwiej niż chcesz się przed sobą samą przyznać. Jeśli to choć troszkę odzwierciedla Twoje uczucia to usilnie zachęcamy Cię o zarejestrowanie się na naszej stronie. To do niczego nie zobowiązuje, nie trzeba nawet ujawniać publicznie swoich danych osobowych. Tylko należy zaznaczyć, że podaje Pani je do wiadomości administratora strony. Bardzo rygorystycznie przestrzegamy naszej polityki prywatności. Polecamy w pierwszej kolejności przeczytać więcej artykułów z naszego poradnika a może nawet zasięgnąć rady eksperta, lub po prostu poprosić naszego psychologa o rozmowę.

Co dalej?

Jeśli już odważy się Pani na kolejny krok zagłębienia się w poszukiwania równie samotnych kobiet lub mężczyzn przypominamy o posłużeniu się filtrem kryteriów aby poszukiwania nie były przypadkowe. Polecamy też inne formy kontaktów jak forum dyskusyjne, czat czy wspólne imprezowanie. Zauważyliśmy, że kobiety samotne popadają często w apatię i brakuje im wtedy kreatywności. Właśnie z myślą o tych z Państwa utworzyliśmy na naszym portalu internetowym kącik wspólnego imprezowania. Są to net parties, koncerty, filmy, które wspólnie oglądane stają się doskonałym tematem do rozmów i dyskusji na forum. Kolejnym bardziej odważnym krokiem jest imprezowanie realne. Co ono oznacza? Urządzamy dla tych z Państwa, którzy mieszkają w danym regionie wspólne weekendy, a dla Was wszystkich mamy bogatą ofertę wspólnych wakacji: wakacje dla samotnych Pań, dla singli i singielek, dla samotnych matek z dziećmi, ogólnie dla samotnych kobiet i mężczyzn.

Serdecznie witamy Was Samotne kobiety na naszej stronie matrymonialno-randkowej i zachęcamy do nawiązywania przyjaźni, które mogą zakończyć się pięknym weselem.


Leave a Reply